logowanie | rejestracja

Majówka Kobiet 2020

Drogi Panie!

Zapisy na majówkę kobiet już ruszają!!

Kliknij TU aby się zapisać.

Zapraszamy wszystkie kobiety na Majówkę.

Hotel KOTARZ w Brennej,
23-24 maja 2020,
koszt 250 zł od osoby

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Link do zapisów: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfYvDtbK3vgIZrSo35WawAidIfGky_hfqfDfKeaZOo8GJdkTw/viewform

INFORMACJE o majówce kobiet 2020:

CZYM JEST MAJÓWKA KOBIET?
Majówka Kobiet to weekendowy wyjazd dla kobiet w każdym wieku. W trakcie majówki odbędą się warsztaty i prelekcje, które pozwolą dowiedzieć się jak zadbać o swoje ciało i zdrowie oraz dadzą nam okazję do aktywności fizycznej, rozwinięcia swoich umiejętności artystycznych czy poszerzenia swojej wiedzy w rozmaitych dziedzinach życia. Będzie to również okazja do budowania relacji z Bogiem i sobą nawzajem, a także czas odpoczynku i relaksu.

CO CZEKA NAS W TRAKCIE WYJAZDU?
1.Warsztaty i wykłady dotyczące różnych dziedzin życia (nordicwalking, aquaaerobic, rytuał saunowy, salsa, warsztaty artystyczne: kurs towrzenia mydełek, nutrikosmetyki, kolagenowa pielęgnacja zdrowia i urody)
2.Duchowe SPA (Eucharystia, konferencja, świadectwa, adoracja i modlitwy wstawiennicze)
3.Integracja (spotkania przy kawie, spacery w pięknym plenerze, wspólne oglądanie filmu, basen, sauna, ognisko)

Jak mogę się zapisać na Majówkę?
Zapisy na majówkę odbywają się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie www.przymierze.info do dnia 10 marca 2020 oraz wpłatę pełnej kwoty tj. 250 zł na niżej podane konto do 7 dni od daty zapisu.

INFORMACJE DODATKOWE:
• Koszt uczestnictwa (250 zł od osoby) obejmuje: opłatę za hotel, wyżywienie, warsztaty, konferencje, możliwość korzystania z basenu oraz saun przez cały czas pobytu.
• W czasie przerw kawowych będzie czas na poczęstunek, dlatego zachęcamy do przywiezienia własnych wypieków oraz przekąsek.
• Z uwagi na ogromne zainteresowanie Majówką i ograniczoną liczbę miejsc, tylko pełna płatność stanowić będzie rezerwację miejsca.
• Na warsztaty są przyjmowane tylko te panie, które są zainteresowane udziałem w całości spotkania. Nie przyjmujemy zgłoszeń na same warsztaty czy konferencje. Każda kobieta może wziąć udział tylko w jednych warsztatach, ponieważ będą sie one odbywać w tym samym czasie.

DANE DO PRZELEWU:
Rzymsko-Katolicka Parafia, ul. Św. Maksymiliana 1, 43-300 Bielsko-Biała,
nr konta: 78 1050 1070 1000 0022 9915 1296,
koniecznie z dopiskiem „DAROWIZNA MAJÓWKA – imię i nazwisko”
lub gotówką w klubie Arka ul. Krasińskiego 17, 43-300 Bielsko-Biała.