logowanie | rejestracja

 reko-2017

DATA:          12-19 sierpnia 2017
MIEJSCE:   Parafia Dobrego Pasterza-Ustroń Polana
CENA:         600 zł

Ostateczny termin zapisów: ostateczna data przyjmowania zapisów na rekolekcje to 11 czerwca (niedziela).Koszt rekolekcji to 600 zł płatne do 31 lipca 2017.

TEMAT:

Tematem tegorocznych rekolekcji jest apologetyka, czyli obrona wiary, dlatego tytuł tegorocznych rekolekcji to:
DNA naszej wiary.
Cytaty z Pisma Świętego, które będą nas prowadził to:
– „Bądźcie zawsze gotowi do obrony wobec każdego, kto domaga się od was uzasadnienia tej nadziei, która w was jest” 1P 3, 15
– „Ja jestem drogą i prawdą, i życiem” J 6, 5
Konferencje będą dla nas głosić:
– ks.bp. Andrzej Siemieniewski
– o. Piotr Cuber OFMConv

SZCZEGÓŁY:

Wszystkich dorosłych >18 lat oraz dzieci w wieku 0-10 lat zapraszamy na rekolekcje do Ustronia Polany. Spotkania, konferencje, warsztaty, Msze Święte i wieczorne spotkania modlitewne odbywać się będą w kościele Dobrego Pasterza w Ustroniu Polanie, natomiast mieszkać będziemy w kilku ośrodkach wypoczynkowych w promieniu ~3km od kościoła. Cena rekolekcji obejmuje zakwaterowanie, pełne wyżywienie oraz koszty organizacyjne (ubezpieczenie, wydruk materiałów, materiały dla dzieci, przyjazd rekolekcjonisty itp.).

DZIECI: Dla dzieci w wieku 3-10 lat będzie prowadzony oddzielny program rekolekcyjny w godzinach dopołudniowych. Jeśli dziecko korzysta z noclegu oraz pełnego wyżywienia cena pobytu jest taka jak dla dorosłych. Dzieci do 3 roku życia jeśli śpią z rodzicami i nie biorą oddzielnych posiłków nie ponoszą żadnych kosztów. Istnieje możliwość wykupienia dla dziecka jedynie noclegu (bez posiłków) – cena 260 zł. Nie ma możliwości wzięcia „połówek” posiłków.

START: recepcja będzie czynna 12 sierpnia 2017 (sobota) od godz. 13:00 do 17:30 przy kościele Dobrego Pasterza w Ustroniu. Prosimy przyjechać jak najwcześniej, aby zdążyć się zakwaterować w swoim ośrodku (który może być oddalony ~3km od SP) i dotrzeć na kolację która będzie pierwszym punktem programu.

DOJAZD: KLIKNIJ aby zobaczyć mapkę

TRANSPORT: transport na rekolekcje nie jest organizowany – spotykamy się już na miejscu. Jeśli masz problem z dostaniem się na miejsce i chciałbyś się z kimś zabrać samochodem napisz do nas maila: miastonagorze@gmail.com

PŁATNOŚCI: bardzo prosimy o dokonanie płatności przed przyjazdem na rekolekcje – najpóźniej do 31 lipca 2017. Przelewem na konto lub gotówką w Klubie Arka.

Dane do przelewu:
RZYMSKO-KATOLICKA PARAFIA ŚW.MAKSYMILIANA KOLBE
UL.ŚW.MAKSYMILIANA 1
43-300 BIELSKO-BIAŁA
Nr konta: 78 1050 1070 1000 0022 9915 1296
Tytuł: DAROWIZNA REKOLEKCJE – Twoje imię i nazwisko

CO ZABRAĆ: Pismo Święte, coś do notowania, kubek na ciepłe napoje (będzie możliwość zrobienia sobie kawy/herbaty), ubrania na wszelką pogodę, ręcznik, kosmetyki, jeśli masz ochotę możesz wziąć też buty w góry lub strój kąpielowy i krem z filtrem, ponieważ popołudniami będzie możliwość spaceru w górach lub kąpieli w Wiśle, instrumenty (jeśli grasz na czymś przenośnym ;) Jeśli jedziesz z dziećmi 3-10 lat weź dla nich mały plecaczek i picie które będą mogły wziąć ze sobą na zajęcia do południa.

PROGRAM: do południa będzie czas na jutrznię, śniadanie, Mszę Świętą, konferencję, modlitwę osobistą i grupy dzielenia, czas po obiedzie będzie czasem wolnym, który można wykorzystać na spędzenie czasu z rodziną, ale również albo przede wszystkim na budowanie relacji we wspólnocie, poznanie się, wspólne spacery, małe wycieczki, kąpiel w Wiśle albo po prostu rozmowy przy kawie. Wieczorami po kolacji zaplanowane są spotkanie modlitewne. Większość punkty programu będzie miała miejsce w kościele Dobrego Pasterza w Ustroniu Polanie.

REZYGNACJE: jeśli z jakiegoś powodu jednak nie możesz wziąć udziału w rekolekcjach, bardzo prosimy o jak najszybszą informację na maila: miastonagorze@gmail.com. Niestety jeśli rezygnacja nastąpi po 1 lipca 2017 nie gwarantujemy możliwości zwrotu wpłaconych środków.

Zobacz również: NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Regulamin rekolekcji: REGULAMIN

MASZ PYTANIA:

pytania

 

ZAPISY:

Wystarczy wypełnić formularz poniżej.
Można też wypełnić formularz papierowy w Klubie Arka.