logowanie | rejestracja

Informacja dla osób jadących na nasze rekolekcje

Informacja dla osób jadących na nasze rekolekcje

Rekolekcje wspólnot Czas dla Rodzin i Miasto na Górze odbędą w Garczynie koło Kościerzyny w dniach 14-21 sierpnia (niedziela-niedziela). Rozpoczniemy kolacją ok. godz. 18:00 i Eucharystią, a zakończymy w kolejną niedzielę śniadaniem i poranną Eucharystią. Recepcja nasza będzie czynna w godzinach 16:00 – 18:00. Jeśli ktoś chciałby przyjechać wcześniej lub później, prosimy dajcie nam mailowo znać (kontakt@czasdlarodzin.pl) na kilka dni wcześniej!
Więcej informacji na stronie wspólnoty Czas dla Rodzin pod linkiem http://www.czasdlarodzin.pl/wiadomosci/272-rekolekcje-garczyn-informacje-dla-uczestnikow.html

Osoby, które jadą z Bielska-Białej na rekolekcje autokarem otrzymają odrębnie powiadomienie SMS o miejscu spotkania i godzinie odjazdu. Informacja zostanie przesłana w dniu dzisiejszym tj. w piątek 5.08.2016.
Osobą odpowiedzialną za autokar będzie Arek Jopek tel. 668711201.

Dzieci jadące na CeDeN dostaną informację od organizatorów w osobnym mailu. Te dzieci, które pojadą osobnym autokarem spotykają się w niedzielę 14 sierpnia na dolnej płycie PKS o godzinie 8.00 rano.

Do zobaczenia w Garczynie
Grzegorz i Adam