logowanie | rejestracja

Kurs Alfa

Ruszamy z nową edycją Kursu Alfa!

Start w niedzielę 29 października 19.00, w Domu Kultury w Lipniku (ul. Podgórna 29, Bielsko-Biała).

Kolejne spotkania odbywać się będą we WTORKI 19.00, począwszy od 31 października w siedzibie Lumen-Women przy ul. Słowackiego 45 (dawniej LO V). Kurs trwa 10 tygodni (czyli 10 kolejnych wtorków).

Zapisy: wystarczy napisać do nas maila na adres alfabielsko@gmail.com  W treści napisz „Chcę wziąć udział w Kursie Alfa” oraz podaj swoje imię + nazwisko + wiek).

Co to jest Kurs Alfa i dla kogo jest przeznaczony?

Czasem każdego z nas zaczynają nurtować pytania – dokąd idę, czy w życiu chodzi tylko o to, za czym biegają wszyscy dookoła, o to co sprzedają mi media? Czy zdobycie sławy, kariera zawodowa, sportowa? Czy znalezienie drugiej połówki, założenie rodziny, dzieci? Stabilność, bezpieczeństwo, zdrowie? Po prostu dużo zabawy i przyjemności?

Kurs Alfa to cykl 11 spotkań. Każde składa się z 3 części: pyszna kolacja, treściwy wykład i porywająca alfadyskusja. Wykłady dotyczą najważniejszych spraw w życiu i fundamentów wiary i służą jako starter do dyskusji w mniejszych grupach. Alfa to miejsce, gdzie możesz słuchać i być wysłuchanym, poruszyć tematy, o których nie rozmawiasz w domu czy pracy.

Kurs Alfa to otwarta dla każdego szansa poznania lub pogłębienia wiary chrześcijańskiej. Jeśli jesteś niewierzący, kościół wydaje Ci się nudny, śmieszny lub niepotrzebny, to nie mogłeś trafić lepiej. Alfa to okazja wysłuchania ciekawych wykładów i podyskutowania na najważniejsze życiowe tematy w sympatycznym i otwartym gronie młodych osób przy pysznej kawie i cieście. Kurs adresowany jest w szczególności do:

  • osób pomiędzy 19 a 45 rokiem życia
  • tych, którzy chcą się dowiedzieć, czy w życiu chodzi o coś więcej,
  • tych, którzy chcą zaznajomić się z chrześcijaństwem,
  • tych, którzy chcą odświeżyć sobie podstawy wiary.

KLIKNI i POBIERZ ULOTKĘ
ZAPRASZAMY!

 

bez-tytulu

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania kurs alfa