logowanie | rejestracja

Sonja Corbitt w Bielsku-Białej

plakat-a3-sonja-corbitt-1

Nagranie ze spotkań z Sonją Corbitt można odsłuchać klikając na zakładkę „POSŁUCHAJ”.

Zapraszamy!


Już 16 czerwca Sonja Corbitt będzie gościć w Bielsku-Białej! Zapraszamy na spotkanie z nią w sobotę o godzinie 18.00 w kościele pw.św.M.Kolbego w Aleksandrowicach. Spotkanie rozpocznie się od Mszy Świętej, a po niej czeka nas wspólne uwielbienie i wykład pt „Jak być nieustraszonym, pokonać swoje demony i kochać z pasją”.

Sonja Corbitt – dynamiczna, znana katolicka pisarka, mówczyni i prowadząca programy telewizyjne oraz radiowe. Wydała kilka bardzo popularnych multimedialnych studiów biblijnych, jest autorką wielu książek (w Polsce ukazały się m.in. „Uwolniona. Jak przyjąć wszystko, co Duch Święty chce ci dać” oraz „Nieustraszona. Katolicki przewodnik po walce duchowej dla kobiet”). Wychowana jako baptystka, później wstąpiła do Kościoła katolickiego. Była dyrektorem ds. wychowania religijnego przy parafii św. Jana Vianneya w Gallatin, kierowała rozgłośnią Risen Radio. Jest członkiem Trzeciego Zakonu Karmelitańskiego i felietonistką „Catholin Online”, współtworzy portal „Magnificat”. Głosząc w wielu miejscach na świecie, dzieli się swoim poruszającym świadectwem oraz miłością do Kościoła i Słowa Bożego. Mieszka w USA, w stanie Tennessee, wraz z mężem i dwoma synami.

Spotkanie organizowane jest przez wspólnotę Wspólnota i Szkoła Nowej Ewangelizacji Zacheusz w Cieszynie we współpracy ze wspólnotą Miasto na Górze.

Patronat nad wydarzeniem objął: Gość Niedzielny

Wstęp wolny! Zapraszamy!