logowanie | rejestracja

Rekolekcje Wakacyjne INFO

Już 12 sierpnia 2017 zaczynamy nasze rekolekcje wakacyjne!

Wszystkie najważniejsze informacje na ich temat można znaleźć w zakładce: NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA
Jeśli wciąż nie znajdujesz odpowiedzi na swoje pytanie, napisz do nas maila: miastonagorze@gmail.com

NAJWAŻNIEJSZE SPRAWY:

 • START: recepcja będzie czynna 12 sierpnia 2017 (sobota) od godz. 13:00 do 17:30 przy kościele Dobrego Pasterza w Ustroniu Polanie. Prosimy przyjechać jak najwcześniej, aby zdążyć się zakwaterować w swoim ośrodku (który może być oddalony ~3km od SP) i dotrzeć na kolację która będzie pierwszym punktem programu.
 • DOJAZD: KLIKNIJ aby zobaczyć mapkę
 • TRANSPORT: transport na rekolekcje nie jest organizowany – spotykamy się już na miejscu. Jeśli masz problem z dostaniem się na miejsce i chciałbyś się z kimś zabrać samochodem napisz do nas maila: miastonagorze@gmail.com
 • PŁATNOŚCI: bardzo prosimy o dokonanie płatności przed przyjazdem na rekolekcje – najpóźniej do 31 lipca 2017. Przelewem na konto lub gotówką w Klubie Arka.
  • Dane do przelewu:
   RZYMSKO-KATOLICKA PARAFIA ŚW.MAKSYMILIANA KOLBE
   UL.ŚW.MAKSYMILIANA 1
   43-300 BIELSKO-BIAŁA
   Nr konta: 78 1050 1070 1000 0022 9915 1296
   Tytuł: DAROWIZNA REKOLEKCJE – Twoje imię i nazwisko
 • CO ZABRAĆ: Pismo Święte, coś do notowania, kubek na ciepłe napoje (będzie możliwość zrobienia sobie kawy/herbaty), ubrania na wszelką pogodę, ręcznik, kosmetyki, jeśli masz ochotę możesz wziąć też buty w góry lub strój kąpielowy i krem z filtrem, ponieważ popołudniami będzie możliwość spaceru w górach lub kąpieli w Wiśle, instrumenty (jeśli grasz na czymś przenośnym ;) Jeśli jedziesz z dziećmi 3-10 lat weź dla nich mały plecaczek i picie które będą mogły wziąć ze sobą na zajęcia do południa.
 • MŁODZIEŻ: jeśli masz pytanie dotyczące rekolekcji dla młodzieży w wieku 11-16 lat (CeDeN) w Rycerce skontaktuj się z Asią Adamiec: avjoanna@poczta.onet.pl
 • PROGRAM: >>KLIKNIJ aby pobrać<< do południa będzie czas na jutrznię, śniadanie, Mszę Świętą, konferencję, modlitwę osobistą i grupy dzielenia, czas po obiedzie będzie czasem wolnym, który można wykorzystać na spędzenie czasu z rodziną, ale również albo przede wszystkim na budowanie relacji we wspólnocie, poznanie się, wspólne spacery, małe wycieczki, kąpiel w Wiśle albo po prostu rozmowy przy kawie. Wieczorami po kolacji zaplanowane są spotkanie modlitewne. Większość punkty programu będzie miała miejsce w kościele Dobrego Pasterza w Ustroniu Polanie.
 • REZYGNACJE: jeśli z jakiegoś powodu jednak nie możesz wziąć udziału w rekolekcjach, bardzo prosimy o jak najszybszą informację na maila: miastonagorze@gmail.com. Niestety jeśli rezygnacja nastąpi po 1 lipca 2017 nie gwarantujemy możliwości zwrotu wpłaconych środków.